15 gösterim
3,75 viral puan

NFT Startup Valuart İlk Ürününü Çıkarıyor: Banksy's Spike

Kullanıcıların birden fazla sanatçıdan takas edilemeyen tokenleri(NFT'ler) toplamasına ve satın almasına olanak tanıyan yeni bir blok zinciri ekosistemi olan Valuart, 1:1 NFT olarak açık artırmaya çıkarılacak olan "Spike" adlı ilk ürününüduyurdu. gelirler hayır işleri için ayrıldı.
coinloca 09.07.2021 saat 14:12
 1. Spike, popüler İngiliz sokak sanatçısı Banksy tarafından Filistin'de yaratılan aynı adı taşıyan orijinal sanat eserine dayanmaktadır. Parça şu anda İtalyan tenor ve Banksy'nin sanat eserinin dijital orijinal versiyonunu açık artırmaya çıkarmaya karar veren Valuart'ın kurucu ortağı Vittorio Grigòlo'nun elinde.
 2. Valuart'ın misyonu, dünyanın en seçkin sanat eserlerinden bazılarını yeniden yorumlamak ve koleksiyonculara bir parça yaratıcı tarih satın alma fırsatı sunmaktır. Valuart, bu hedefe ulaşmak için önde gelen bazı sanatçılar, kurumlar ve ünlülerle ortaklık kurdu.
 3. Fiziksel varlığın yaratıcısı ile işbirliği içinde Valuart, blok zinciri tabanlı bir sanat eserinin gerçekliğini doğrulamakta ve ardından NFT sanat pazarı için yeni bir standart oluşturmak amacıyla bu parçanın dijital bir versiyonunu üreterek benzersiz hikayeler halinde bağlamsal hale getirmekte.

  Vittorio Grigòlo proje için: “Bu projeye katılmaktan ve on yıldan fazla bir süre önce keşfettiğim bu olağanüstü sanat eserinin yeniden doğuşu için büyülü bir atmosfer yaratmak için sesimi kullanmaktan heyecan duyuyorum. Bu muhteşem eseri halkla paylaşmak için sabırsızlanıyorum,” şeklinde konuştu.
 4. Müzayededen elde edilecek gelirin yarısı, dünyadaki çatışmalardan muzdarip olanlara gidecek. Valuart, sanatçıların sanatlarının gerçek değerini anlamalarına yardımcı olmayı amaçlayan kripto meraklıları Etan Genini, Vittorio Grigòlo ve Michele Fiscalini tarafından kurulan bir ekosistem. Platform, koleksiyoncuları sanatçılarla bir araya getirerek NFT'ler aracılığıyla yeni para kazanma fırsatları yaratıyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 4 gösterim
 • Toplam Direkt: 10 gösterim
 • Viral Puan: 3,75