17 gösterim
5,67 viral puan

Oscar Ödüllü Spike Lee, Bitcoin Hakkındaki Reklamı Yönetti: “Dijital İsyan Başlıyor”

New York Times'ın bildirdiğine göre, beğenilen yönetmen Spike Lee, BTC ve diğer kripto para birimlerini satın almak için kiosklar üreten bir şirket olan Coin Cloud için bir reklam filmi çekti ve oynadı. Reklam Haziran 2021'de çekildi ve şirketin kripto kullanımını artırmaya yönelik pazarlama çabalarının bir parçası.
coinloca 13.07.2021 saat 13:45
  1. Wall Street, Fort Greene Park Washington Heights ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli yerlerde, reklam Lee'nin kızı Satchel, Mj Rodriguez ve travesti Shangela'nın ek katılımıyla çekildi. Her zamanki gibi, Lee siyasi görüşleri konusunda çok şeffaftı.

    Yönetmen standart para biriminin insanların zararına kullanılan bir araç olduğuna inanıyor.Alternatif olarak, Bitcoin ve kripto para birimleri açık ve daha adil bir sistem sunar. New York Times, reklamında Lee'nin eski finansal sistemi ayrımcı olarak tasvir ettiğini iddia ediyor.

    Coin Cloud'un Pazarlama Direktörü (CMO) Amondo Redmon, Lee'nin bir film yapımcısı olarak izlediği yolun kripto endüstrisinin daha fazla kabul görmesini sağlayacağını umuyor. Lee, “BlacKkKlansman”ın uyarlanmış senaryosu için 2019 yılında Akademi Ödülü aldı. Ayrıca “Malcolm X”, “Get on the Bus”, “Chi-Raq”, ırkçılığı, medeni haklar hareketlerini ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Afrikalı Amerikalıların yaşamını araştıran filmler ile tanınır.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 3 gösterim
  • Toplam Direkt: 13 gösterim
  • Viral Puan: 5,67