17 gösterim
3,40 viral puan

Çin'in Kripto Yasağı Bitcoin İçin Uzun Vadede İyi Olabilir

Dijital varlık finansal hizmetler şirketi BitGo'nun CEO'su ve Kurucu Ortağı Mike Belshe, Çin'de kriptoya yönelik son zamanlardaki kısıtlamanın uzun vadede Bitcoin (BTC) için iyi bir şey olabileceğini iddia ediyor.
coinloca 09.07.2021 saat 14:04
  1. Belshe, Bloomberg TV'ye verdiği demeçte, "Son on yılda, bunun Bitcoin'e son ölüm darbesi olduğunu düşünmek için hiçbir zaman sebep sıkıntısı olmadı" dedi. “Uzun süredir Çin konusunda endişeliydik. İnsanlar şöyle dedi: Bu Bitcoin'i kim çıkarıyor? O zaman biz de dedik ki: ah hayır, çevreye zarar veren kömür gücüyle finanse ediliyor.”
  2. Belshe, kripto para düzenlemesinin geleceğine atıfta bulunarak, “günün sonunda, düzenleyicilerin anlayacaklarına inanıyorum." şeklinde konuştu. BitGo'nun CEO'su ayrıca, şirketinin yatırım yönetimi firması Galaxy Digital tarafından tahmini 1,2 milyar ABD Doları karşılığında satın alınması hakkında yorum yaparak, bu hareketin BitGo'nun kriptoya ilgiyi artıran kurumsal pazarlardaki yerini genişletmesini sağlayacağını söyledi.
  3. CEO aynı zamanda şunları ekledi:

    "Uzun vadede bu işin içindeyim, bu yüzden büyük şirketlerin birleşmesi gibi bir satış değil. Buradaki amaç, dijital varlıkların her yerde bulunmasını sağlamaktır. Bu, harika perakende pazarlarımız olduğu anlamına geliyor. Kurumsal pazarları genişletmek istiyoruz. Son altı-dokuz ayda kurumsal pazarların perakende pazarlarını geride bıraktığını gördük” dedi.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 5 gösterim
  • Toplam Direkt: 11 gösterim
  • Viral Puan: 3,40