12 gösterim
4,00 viral puan

Dünyanın En Uzun Süreli Mangası Yeni Seride Kriptoya Odaklanacak

Medya üreticilerinin kripto dünyasına olan hayranlığı, kripto varlıklara ayrılmış başka bir yeni manga serisi ve değiştirilemez tokenler (NFT'ler) kullanılarak sunulacak kripto temalı bir drama ile yoğunlaşmaya devam ediyor.
coinloca 09.07.2021 saat 14:21
  1. Kyodo News'e göre, popüler Golgo 13 manga serisinin son bölümü yeni bir hikayede kriptoyu ele alacak. Diziyle ilgili şu ana kadar çok az ayrıntı yayınlandı, ancak başlığı (literal çeviri) “Nihai Para Birimi – Saldırı ve Savunma” olacak. Golgo 13, Ekim 1968'de piyasaya sürülmesinden bu yana Big Comic manga imparatorluğunun temel dayanağı olmuştur. Serinin ana ve itibari karakteri, profesyonel suikastçıdır ve Golgo 13, canlı aksiyon filmleri de dahil olmak üzere sayısız yan ürün üretti. , bir TV dizisi ve çok sayıda video oyunu gibi.
  2. Halen yayınlanmakta olan en eski manga serisidir ve yalnızca One Piece'in arkasında, 300 milyondan fazla kopya satarak tüm zamanların en çok satan ikinci manga serisidir. Bu sürüm, kriptoya odaklanan, büyüyen manga başlıkları listesindeki en son sürüm. Geçen yıl, blok zinciri temalı bir dizi Japonya'nın geçmişinden kurumsal kötüleri yenmek için kripto kullanan efsanevi bir savaşçının hikayesini anlatırken, kripto ve blok zincirinin temelleri üzerine bir manga başlığı da 2020'de satışa çıktı.
  3. Bu arada Variety, AMM Global adlı bir yapım şirketinin, "bitcoin benzeri bir dijital para birimi" yaratmak için yarışan Hong Kong ve ABD'deki blok zinciri geliştiricileri arasındaki rekabet hakkında bir drama dizisi başlatmaya hazır olduğunu bildirdi. Medya kuruluşu Crypto Keepers adlı dramayı, “gerçek olaylar fonunda gerçekleşen kurgusal anlatı ile birden fazla ülkede çekilecek” bir “İngilizce ve Kanton dili melezi” olarak adlandırdı. Variety, 2022'de yayınlanacak olan 12 bölümden oluşan gerçek hayattaki "kripto para birimi alanındaki rakamların" görüneceğini de sözlerine ekledi.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 3 gösterim
  • Toplam Direkt: 8 gösterim
  • Viral Puan: 4,00