20 gösterim
6,67 viral puan

Jack Dorsey ve Square Ana Akım BTC Cüzdanını Oluşturmak Üzere

Square'in donanım lideri Jesse Dorogusker, dün Square, Jack Dorsey ve kendisinin ana akım benimsenmesi için tasarlanmış güvenli ancak kullanıcı dostu bir mobil Bitcoin cüzdanı oluşturmaya karar verdiğini duyurdu.
coinloca 13.07.2021 saat 11:46
  1. Bu, geçen ay Twitter ve Square CEO'su tarafından bir Twitter dizisinde yapılan duyuruda cüzdan oluşturma düşüncesinin ardından geldi.

  2. Dorsey, bu tür bir bitcoin cüzdanı yapmakla neden ilgilendiklerini inceliyor ve bitcoin'i önümüzdeki 100 milyon kullanıcının ellerine gözetimsiz bir şekilde neyin ulaştıracağına dair soruları vurguluyor. “Bitcoin herkes içindir” diyor. "Küresel pazara gözetimsiz bir çözüm getiren kapsayıcı bir ürün oluşturmak bizim için önemli."
  3. Bu cüzdanın gözetimsiz olmasının önemi, kullanıcıların üçüncü bir taraf değil, bitcoin üzerinde her zaman tam kontrole sahip olmalarını sağlamaktır. Ancak bitcoin saklamanın her zaman “ya hep ya hiç” olmak zorunda olmadığının farkındalar.

    Bu cüzdan akıllı telefon kullanımına öncelik verecek. Dorsey, günümüzde çoğu insanın internete mobil cihazlar aracılığıyla eriştiğini ve bunun "kullanılabilirlik ve güvenliği harmanlayacak" bir cüzdan oluşturmalarına yardımcı olduğunu, "müşterilerin hızlı erişim sağlamak istedikleri fonları parmaklarının ucunda tutmalarını kolaylaştırdığını ve harcanabilir hale getirdiğini" belirtti.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 3 gösterim
  • Toplam Direkt: 16 gösterim
  • Viral Puan: 6,67