8 gösterim
8,00 viral puan

Ethereum Kurucu Ortağı Kripto Endüstrisinden Ayrıldı, "Daha Büyük Bir Sorunu Çözmek İstiyorum"

Popüler blok zinciri platformu Ethereum'un sekiz kurucusundan biri, kripto para birimi endüstrisinden ayrıldı. 2018 yılında popüler blockchain platformunun oluşturulmasına yardımcı olan Anthony Di Iorio, kripto ekosisteminden ayrıldığını duyurdu ve “büyük sorunları” çözmek istediğini ekledi.
coinloca 19.07.2021 saat 13:08
  1. Özellikle, Di Iorio Bloomberg'e kripto paranın dünyanın bugün karşılaştığı karmaşık sorunların yalnızca "küçük bir yüzdesini" oluşturduğunu söyledi. Ayrıca kararının yaklaşık %20'sinin ekosistemdeki konumu nedeniyle kişisel güvenlik endişelerinden kaynaklandığını söyledi. Iorio, 2017'den beri bir güvenlik ekibiyle seyahat ediyordu.
  2. Iorio'nun ayrılışı sektör için çok önemli bir zamanda geliyor. Bir yandan kripto topluluğu, çevresel ve düzenleyici kaygılar nedeniyle geri itmelerle karşı karşıya kaldı ve diğer yandan endüstri, El Salvador ve Paraguay gibi ülkelerden hoş geldiniz duyuruları gördü.
  3. Blockchain platformunun bu yıl çıkması beklenen yeni versiyonu olan Ethereum 2.0'ın, uzmanlar tarafından belirtilen birçok çevresel kaygıyı çözmesi bekleniyor. Platform, kripto işlemlerinin doğrulanması için ödüllendirilen madencilerin sayısına sınırlar koyarak sektörün genel güç gereksinimlerini azaltıyor.
  4. Büyük ölçüde ağın kurucusu olarak kabul edilen Vitalik Buterin, enerji tüketimini %99'a kadar azaltacağını söyledi. Platform aynı zamanda çok daha çok yönlü olduğu için gelecekteki kripto tabanlı ürünleri oluşturmak için doğru çözüm olarak görülüyor. Iorio'nun kriptonun dünyanın birçok sorunu için gerekli olmadığına dair yorumu, gelecekteki en büyük teknolojik gelişmelerin bazılarının temel taşı olarak kendisini tanıtmakta olan endüstri için bir aksilik olabilir.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 1 gösterim
  • Toplam Direkt: 6 gösterim
  • Viral Puan: 8,00